Android 4.4.2 screenshotJedná se konkretně o CM11 ROM upravenou od randomblame ( Kevin Davis ) taktiK 4.4.2 - Release 1. GAPPS používám ze stránek CMka. Děkuji všem co se podíleli na této romce.

Klady:

  • rychlost systému
  • rychlejší GPS (Pomohlo mě také udělání speciální anténky napájené na tvrdo a mobil musí být bez pouzder pro čistý příjem signálu, ale i tak tato romka také výrazněji pomohla.)
  • hezčí telefonní seznam a číselník
  • systém víc do bíla

Zápory:

  • při zapnutí GPS otravuje hláška o povolení sběru dat o poloze. Myslím, že by to stačilo jen jednou.
  • nefunkční autoplane mod díky omezení od Google od Andropidu 4.2.2 jde obejít pomocí programu Jelly Bean 4.x Airplane Mode Helper a Xposed

   Na přání sdílím postup na přidělání drátku k anténě. Jinak za úpravu si ručíte sami. Po deAnténka created by janouskovi.netlším pozorování jsem zjistil, že i můj černý silikonový obal snižuje příjem signálu. Tak zkuste mít nezakrytou anténku pod LED bleskem. Nicméně jsem si koupil novou anténku, které byla horší. Nakonec jsem se podle jiného návodu pokusil jemně napájet drátek, který nestačil a nejevil zlepšení. Nakonec jsem od známého slyšel, že pro příjem GPS signálu je důležitá plocha antény tak mě napadlo ji udělat jako spirálu ve sporáku. Vynechal jsem pruh pro ledky aby nestínil. Použil jsem drátek z datového kabelu či telefonního. A asi kdybych si více vyhrál a vytáhl kabel ven byl by signál excelentnější:-)

Komentáře   
0 #4 Michal 2014-06-08 06:52
Našel jsem tuto neoficiální CM11 romku a je čistá a taky rychlejší. forum.xda-developers.com/.../
Citovat
+1 #3 Marek 2014-05-12 20:52
Já jsem dneska trochu experimentoval a i normální U z drátku (v izolaci!), který oběhl LED diody, se mi podařilo zaměřit polohu bez AGPS, wifi a dat do 5 vteřin. Ta vlnka určitě něco přidá, ale já jsem spokojen.

Jinak teď mám v DHD ROM Nexus 5 experience a jsem s ní spokojenější, taktik se v některých aplikacích (gmail, idnes) nepříjemně zasekával, tahle je svižná
Citovat
0 #2 Michal 2014-05-04 20:10
Ona speciální moc není viz popis. Bohužel už si přesně o moc nevzpomenu o kolik se mě zvýšila citlivost měřenou přes GPS test jak to člověk hned nenapíše tak to nemá. Teď už bych jen polemizoval. Nedávno jsem zkoušel romku s A2.3.5 a naběhnutí signálu bylo zase pomalejší, ale naběhlo do minuty. TeĎ mám romku s A4.1.2 LiGux a tam je to podobné jako u této v článku.
Citovat
0 #1 Marek 2014-04-30 18:26
Ahoj,

bylo by možné přidat fotku té speciální antény, kterou jste natvrdo přidal?
Citovat
Přidat komentář