Pokud si chcete usnadnit používání mobilu je dobré si ho nastavit, aby určité věci dělal sám. Pravidelně potřebuji měnit hlasitost, zapnout či vypnout bluetooth ...

   K tomu se dá použít plno aplikací třeba Phone Schedule apod.

   Bohužel společnost Huawei pro vibrační režim používá nějaké jiné pravidlo tak použijte třeba tichý režim a v nastavení odklikněte vibrovat v tichém režimu. To mě vedlo dlouhou dobu k názoru, že tato společnost blokuje schválně tyto aplikace.

   Nicméně je dále třeba v aplikaci Správce telefonu - Ikonka ozubeného kola (nastavení) - Chráněné aplikace - odkliknout aplikaci jako chráněnou, aby ji systém nepřerušil, když má vykonat vámi zvolený příkaz.

   Dále jsem zapnul v Nastavení - Aplikace - Rozšířená nastavení - Ignorovat optimalizace baterie - na povolit. Ale to asi nebude třeba, jelikož u Asusu jsem to neměnil.

Bohužel po delším používání musím konstatovat, že společnost Huawei mě velmi zklamala. Už  této společnosti nevěřím a nedoporučoval bych nákup mobilů od této společnosti. Tedy jediným řešením bude pořízení jiné propracovanější značky.

Přidat komentář