Honor 4C či Huawei s A6 – Automatizace

   Pokud si chcete usnadnit používání mobilu je dobré si ho nastavit, aby určité věci dělal sám. Pravidelně potřebuji měnit hlasitost, zapnout či vypnout bluetooth …

   K tomu se dá použít plno aplikací třeba Phone Schedule apod.

   Bohužel společnost Huawei pro vibrační režim používá nějaké jiné pravidlo tak použijte třeba tichý režim a v nastavení odklikněte vibrovat v tichém režimu. To mě vedlo dlouhou dobu k názoru, že tato společnost blokuje schválně tyto aplikace.

   Nicméně je dále třeba v aplikaci Správce telefonu – Ikonka ozubeného kola (nastavení) – Chráněné aplikace – odkliknout aplikaci jako chráněnou, aby ji systém nepřerušil, když má vykonat vámi zvolený příkaz.

   Dále jsem zapnul v Nastavení – Aplikace – Rozšířená nastavení – Ignorovat optimalizace baterie – na povolit. Ale to asi nebude třeba, jelikož u Asusu jsem to neměnil.

Bohužel po delším používání musím konstatovat, že společnost Huawei mě velmi zklamala. Už  této společnosti nevěřím a nedoporučoval bych nákup mobilů od této společnosti. Tedy jediným řešením bude pořízení jiné propracovanější značky.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *