Prime-Downloads.COM

Tak mám takový pocit, že jsem zase nalítl na špek. V nouzi jsem sháněl, ovladač pro digitální kameru Panasonic NV-GS60 a našlo mě to jedinou stránku a to Prime-Downloads.COM. Tak jsem se zaradoval, že si stáhnu ovladač, když je Panasonic neschopný umístit ovladače na svoji stránku ! Každopádně vše vypadalo dobře, když jsem narazil na problém, že za to stažení chtějí zaplatit. To by nebyl takový problém jelikož jsme ji chtěl otestovat tak těch 30,- Kč co chtěli na jeden den přístupu jsem chtěl zaplatit. Ale co se mě nestalo po zadaní správných údajů platební karty mě to nahlásilo špatné údaje nebo co. To už mě začalo do cvakávat, že je něco v nepořádku.  Pozdě, ale přeci mě napadlo se mrknout na zkušenosti uživatelů a co nečtu jsem zjistil, že je to podvod na uživatele co jsou v nouzi 🙁 .  Viz. http://www.siteadvisor.com/sites/prime-downloads.com/postid/?p=4702728

Co závěrem ? U těchto typů stránek co nabízejí placené služby prověřujte a zase prověřujte než s nimi něco začnete, mnohdy se to vyplatí. Teď mě čeká jen doufat, že mě kartu nezneužijí. Ještě, že na účtu mám málo peněz právě pro tento případ.

Napiště mě do komentářů jestli s těmito stránkami máte zkušenosti.  Příště vám dám vědět jak jsem se nachytal u platebního systému paypay.com .

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *