Sluchátka Intezze Evo

intezze Evo

Podělím se jen krátkou zkušeností se sluchátky co jsem si koupil kvůli aptX, chtěl jsem zkusit jeho kvalitu. Mám u Motoroly One Vision originální sluchátka od výrobce na 3.5″ jack a je v nich slyšet takový detailnější zvuk než přes to aptX. Každopádně není to co se mého vjemu až taková hrůza jsem s přenosem hudby spokojen. Horší a celkem nepoužitelné jsou sluchátka pro sledování videi je tam znatelné zpoždění. I se zapnutým herním režimem, který propagují. Nicméně poslouchám přednášky minimalizované tak mě to nevadí. Další nepoužitelná věc je jejich velmi nekvalitní dotykové ovládání. Asi díky pracím na rekonstrukci mám vysušené prsty a je velký problém pauznout či položit a vzít hovor. Výdrž je dobrá. Díval jsem, že se dají už sehnat za 777,- Kč což neodpovídá kvalitě. Cena by měla být max. 399 ,- Kč a méně. Bohužel jsem je kupoval za 999,- Kč.

P.S.: bluetooth sluchátka mají své klady, ale nevyrovnají se pevným připojením. I mechanické tlačítka jsou daleko lepší. Viz. handsfree od Blackberry.

1.8.2023 jsem je skoro po dvou letech minimálního používání posílal na reklamaci přestalo nabíjet jedno sluchátko. Hráli cca. 40 hodin 🙂

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *