Sluchátka Langsdom BS17

Lákalo mě vyzkoušet sluchátka co přenášejí zvuk pomocí lícní kosti. Zkoušel jsem velmi levné, ale očividně měli jen klasický reproduktor, akorát umístěný bokem. Nicméně jsem si četl recenze na sluchátka Langsdom BS17 tak jsem tomuto způsobu dal druhou šanci. Podělím se s postřehy při testování těchto sluchátek.

Langsdom BS17

Čekal jsem, že si ulevím od klasických špuntů což se částečně povedlo. Nicméně je cítit nepříjemný tlak po delším nošení mezi uchem a hlavou. Po pravdě jsem čekal asi zázrak.  V práci máme občas větší hluk a myslel jsem si, že přenos do lebeční kosti bude dostačující s možností si nesundávat sluchátka z uší. Nicméně jsou pro tuto vlastnost nepoužitelné a vzájemné zvuky jsou velmi nepříjemné občas. Zkoušel jsem sluchátka umístit do ucha a zvuk byl jako ze sluchátek, akorát přebuzených. A nejsou na to stavěné padají časem zpět dolů. Řešením od výrobce, je použít přiložené špunty do uší to se situace zlepší. Mělo by se zamezit porušení bubínku nebo-li sluchu.

Pokud,ale se používají v tichém prostředí jsou fajn hlavně co se týče mluveného projevu a použití jako handsfree. Manželka si po dlouhé době nestěžovala, že mě špatně slyší. Akorát opět jen v tichém prostředí jinak je to trochu horší.

Nedalo mě a odlepil jsem jedno gumové těsnění a vypadá, že používají jiný typ sluchátek než je u klasických špuntů co jsem měl rozdělané tak snad se jedná skutečně o konstrukci pro přenos přes lícní kost.

  1. Zpracování je dobré
  2. Velmi chválím mechanické tlačítko ovládání
  3. Dobře je slyšet protistranou při hovoru při klidném prostředí
  4. Vcelku dobrý poslech mluveného slova při tichém prostředí
  5. Nemusíte sluchátka sundávat, aby jste slyšeli, když na vás někdo mluví
  6. Nejsou moc vhodné pro hlasité prostření není skoro nic slyšet. Je potřeba použít špunty do uší.
  7. Reálná doba poslouchání díky nutné maximální hlasitosti cca. 8 hodin
  8. Díky vlastnostem jsou slyšet i okolím

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *